Chiny LSR Ciekła guma silikonowa producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Jacky

Numer telefonu : +86-13660165505

WhatsApp : +8613660165505

Free call
GUANGZHOU RUI-HE NEW MATERIAL SCIENTIFIC Co. , LTD

DLA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI, DLA INNOWACJI

  • GUANGZHOU RUI-HE NEW MATERIAL SCIENTIFIC Co. , LTD
  • GUANGZHOU RUI-HE NEW MATERIAL SCIENTIFIC Co. , LTD
  • GUANGZHOU RUI-HE NEW MATERIAL SCIENTIFIC Co. , LTD
  • GUANGZHOU RUI-HE NEW MATERIAL SCIENTIFIC Co. , LTD
  • GUANGZHOU RUI-HE NEW MATERIAL SCIENTIFIC Co. , LTD
<-Video Images->
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik, Agent, Eksporter, Firma Handlowa, Sprzedawca
marki: RUI-HE Ilość pracowników: 80~100
Coroczne wyprzedaże: 16666666-18000000 Rok założenia: 2004
pc Export: 20% - 30%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

Guangzhou Rui-He Nowy materiał Scientific Co., Ltd

Założona w 2004 roku, specjalizuje się w poszukiwaniu, rozwoju, produkcji i dystrybucji przyjaznych dla środowiska materiałów silikonowych. Nasza siedziba znajduje się w dzielnicy Huadu w Guangzhou w Chinach. Nasze produkty są szeroko stosowane we wszystkich gałęziach przemysłu, takich jak medycyna, elektronika, telekomunikacja, aeronautyka, astronautyka, motoryzacja, tekstylia, mechanika, sport i codzienne potrzeby. Przez 15 lat jesteśmy uznawani za wiodącego producenta gumy silikonowej.

Rui-On ma ponad 1000 rodzajów gumy silikonowej. Każdego dnia produkujemy 50 ton gumy silikonowej. Jesteśmy na ogół sortowani jako płynna guma silikonowa LSR , stała guma silikonowa, guma silikonowa HTV, guma silikonowa do formowania RTV-2, guma silikonowa z wytrącaniem, guma silikonowa do formowania wtryskowego, kauczuk silikonowy trudnopalny, guma silikonowa wysokotemperaturowa, guma silikonowa izolująca elektrycznie, zalewanie guma silikonowa, guma silikonowa medyczna i guma silikonowa do akcesoriów kablowych, produktów dla dzieci, naczyń kuchennych i narzędzi do nurkowania itp.

Rui-He jest również zaangażowany w dostarczanie klientom profesjonalnych rozwiązań z gumy silikonowej . Nieustannie pracujemy nad ulepszeniem operacji rzemieślniczych i innowacji. Bezpieczny dostęp do wysokiej jakości gumy silikonowej przyjaznej dla środowiska to sposób, w jaki pracujemy, aby to osiągnąć.

Zapewnienie jakości jest kluczem do przetrwania przedsiębiorstwa i jego rozwoju. Zawsze kierujemy się zasadą „reputacja pierwsza, dobra jakość, wysoka wydajność i pierwszeństwo klientów” wszystkim klientom posiadającym najlepsze produkty i usługi. Rui-On zawsze koncentruje się na kontroli jakości i rozwoju naszego produktu. Każda partia kauczuku silikonowego musi zostać przetestowana przez nasz bezpieczny system kontroli jakości. Rui-He zdał certyfikat jakości IS09001: 2016, RoHS, REACH, FDA, PAH. Z drugiej strony, nasza roczna produkcja wynosi ponad 10 000 ton. Dzięki stabilnej produkcji i stabilnej jakości nasza sieć sprzedaży produktów jest w całym kraju i cieszy się dobrą reputacją.

Naszą misją jest zbudowanie stuletniego przedsiębiorstwa o silnej międzynarodowej konkurencyjności i witalności. Różnorodność produktów i doskonała obsługa sprawiają, że Rui-He z niecierpliwością czeka na współpracę z przyjaciółmi ze wszystkich środowisk, aby stworzyć świetlaną przyszłość. Rui-On jest bardzo mile widziany przez wszystkich klientów odwiedzających naszą fabrykę. Mamy nadzieję, że Rui-He może mieć wzajemne stosunki biznesowe, w których każdy wygrywa.

Historia

2018


Został członkiem Chińskiego Stowarzyszenia Organów Przemysłu Silikonowego Fluorowego

2017


Wspólne opracowanie nowych materiałów silikonowych z South China University of Technology

2016


Wspólne opracowanie nowych materiałów silikonowych na Uniwersytecie Hainan

Nagrodzony jako Guangdong High-Tech Enterprise

Uzyskano certyfikat ISO9001: 2016 dotyczący zarządzania jakością (Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna)

2013


Nagrodzony jako wiceprzewodniczący Stowarzyszenia Zarządzania Jakością Żywności i Leków Guangzhou (skrót: HDFDQ)

2011


Otrzymał tytuł 500 najlepszych MŚP w Guangzhou (małe i średnie przedsiębiorstwa)

2009


Certyfikowany jako przedsiębiorstwo high-tech w Guangzhou

2008


Uzyskano certyfikat ISO9001: 2008 dotyczący zarządzania jakością (Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna)

Produkt jest testowany przez SGS (Societe Generale de Surveillance SA), zgodny z ROHS, LFGB, FDA, Międzynarodowymi Standardami Jakości PAH

2006


Nagrodzony jako nagroda naukowa i technologiczna pierwszej klasy w Guangzhou

Utworzone Centrum Badań i Rozwoju w siedzibie głównej

2004


Założona GUANGZHOU RUI-HE SILICONE RUBBER SCIENTIFIC TECHNOLOGY Co., LTD (były GUANGZHOU RUI-HE NOWY MATERIAŁ SCIENTIFIC CO., LTD)

Usługa

Przez 15 lat RUI-HE jest obecnie uznawany za słynnego wiodącego producenta gumy silikonowej. Jesteśmy na ogół sortowani jako stała guma silikonowa, ciekła guma silikonowa, guma silikonowa do formowania RTV-2, guma silikonowa do wytrącania, guma silikonowa do formowania wtryskowego, kauczuk silikonowy trudnopalny, guma silikonowa wysokotemperaturowa, guma silikonowa izolująca, guma silikonowa do zalewania, silikon medyczny guma, a guma silikonowa do akcesoriów kablowych, produktów dla dzieci, przyborów kuchennych i narzędzi do nurkowania itp.

Ponadto RUI-HE angażuje się w dostarczanie klientom profesjonalnych rozwiązań z gumy silikonowej . Wspieramy usługi OEM i ODM dla wszystkich klientów. Jesteśmy gotowi dostarczyć klientom sprzęt i produkować kauczuki silikonowe zgodnie z wymaganiami, oznakowane na logo klienta na opakowaniu lub nawet zaprojektować gumy silikonowe dla klientów, jeśli jest to wymagane.

Nie możemy się doczekać współpracy z klientami na całym świecie, aby zapewnić najlepsze produkty na rynku globalnym. W razie potrzeby skontaktuj się z nami.

Nasz zespół

Kultura przedsiębiorstwa

Trwałe dążenie;

Zrównoważona innowacja

Współpraca win-win;

Jedź razem

Dyrektor firmy

Najpierw reputacja

Najpierw jakość

Klient pierwszy

Polityka jakości

Ochrona środowiska,

Niska konsumpcja,

Zdrowie i bezpieczeństwo,

Wysoka wydajność,

Wysoka jakość

Duch zespołu

Zachowaj innowacyjność i kontynuuj rozwój

Współpraca i wzajemny postęp

Wzajemny szacunek i miłość

Szczęście i udział

  • abhijeet sinha

  • Vaskor Palas

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość